Deprecated: Funkcia Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag sa od verzie Yoast SEO 20.5 nepoužíva a nie je dostupná žiadna alternatíva. in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-includes/functions.php on line 5391
Moje projekty - AIDER

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vc-shortcode-autoloader.php on line 64

MOJE PROJEKTY

Vymáhanie poistného plnenia a zastupovanie poškodených osôb pri poistných udalostiach.
Na stránke nájdete užitočné informácie pri riešení poistnej udalosti. Stránka je zameraná na situácie, ked už poisťovňa ukončila likvidáciu poistnej udalosti, ale so závermi poisťovne nie ste spokojný.

Mám havarované vozidlo - Využite predaj svojho havarovaného vozidla za výhodnejších podmienok, ako Vám stanovila poisťovňa. Prostredníctvom mojej online aukcie sa Vaše vozidlo vydraží za viac

Odkupujem havarované vozidlá - Registrujte sa bezplatne do môjho online portálu a vydražte si havarované vozidlo za zlomkové ceny.

Mali ste poškodené čelné sklo na Vašom vozidle? Všade na internete čítate, že náklady na opravu čelného skla poisťovne zamietajú?
Takýchto poistných je toľko, že som im špeciálne venoval celú web stránku. Využite aj vy možnosť nechať si vymeniť svoje čelné sklo bez toho, aby ste museli za opravu zaplatiť. Celú vec s poisťovňou si doriešim ja na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

Zapožičajte si odo mňa náhradné vozidlo kdekoľvek po Slovensku. Neplaťte zbytočne za náhradné vozidlo, ktoré Vám poisťovňa aj tak bude krátiť, prípadne Vám odmietne preplatiť tieto náklady. Požičajte si vozidlo odo mňa a celé nájomné za vozidlo pri poistnej udalosti si doriešim ja na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

Hľadáte možnosť, kto opraví Vaše havarované vozidlo? Neriskujte, že poisťovňa odmietne preplatiť náklady na opravu a Vám ostane na starosti uhradiť faktúru servisu a následne sa doprosovať poisťovni o úhradu. Využite sieť mojich zmluvných servisov po celom Slovensku a získajte opravu vozidla bez rizika. Celú úhradu nákladov na opravu si doriešim na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

// Bing