Deprecated: Funkcia Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag sa od verzie Yoast SEO 20.5 nepoužíva a nie je dostupná žiadna alternatíva. in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-includes/functions.php on line 5391
Referencie - AIDER

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vc-shortcode-autoloader.php on line 64

REFERENCIE

  Služba opravy vozidiel je novo pridanou službou do nášho portfólia, ktorú už využili viacerí klienti, no pozitívne referencie sa získavajú ťažšie, ako tie negatívne.

  Ste našim spokojným (alebo aj nespokojným zákazníkom), ktorý využil opravu svojho vozidla? Pridajte referenciu jedným zo štyroch spôsobov.

 • Pre overenie vašich referencií kliknite sem

  Ondrej Barci
  Ondrej Barci
  2022-12-14
  Neveril som, že môj problém s prasknutým čelným sklom a poisťovňou ktorá odmieta zaplatiť, sa dá tak elegantne vyriešiť. Dokonca som počas opravy dostal náhradné vozidlo. Komunikácia s pánom Repčokom prebiehala od začiatku až do konca veľmi dobre, všetko mi ochotne vysvetlil. Ak niekto bude mať problém s poisťovňou, firmu aider môžem len odporúčať.
  Robert Bereš
  Robert Bereš
  2022-11-08
  Zdravím vás priatelia.Tak rád by som vám prezentoval túto firmu.Nakoľko som nemal uhradenu škodovú udalosť (rozbitie čelného skla druhým vozidlom z PZP)a domahania sa pravdy s poisťovňou (celé na nervy a úplná strata času)vyhľadal som túto firmu s ktorou som všetko vybavil raz dva.Pan Repcok ako konateľ spoločnosti bol veľmi ústretový a nápomocný vo všetkom.Po poslaní všetkých písomnosti čo som obdržal od poisťovne po nejaké fotky auta v mojom prípade (čelné sklo)mi pán Repcok zavolal objednal mi čelné sklo a v priebehu týždňa som šiel aj z vozidlom do BB.Tam v dohodnutý čas som prišiel nechal auto (môžte si sa pár éčok požičať náhradné vozidlo)a za 2 hodinky mi pán volal že sklo je vymenené!!!!počkal som ešte cca 3 hod kým všetko vyschlo ako má.Pozrel som auto spokojnosť neskutočná.Podpisal papiere že sa vzdavate pohľadávky voči poisťovni,podali si ruky a s určitosťou viem že túto firmu budem aj v budúcnosti odporúčať každému.A ktomu všetkému neplatíte ani 1 CENT za výmenu.Mna to stalo cestu do BB a nejaky obed 😃😃😃😃ale žiadne čakanie na peniaze na schválenie poisťovni či dostanete peniaze a či nie proste zavoláte poriesite si to s pánom Repcokom dohodnete sa na daní dátum a čas vymení!!Proste všetko prebehlo v poriadku bez problemou!!!Nech sa darí takejto firme aj naďalej držím palce!!!!Určite by som uvítal firmu aj na východe Slovenska.Pokracujete v takej skvelej práci a nedajte sa obabrat poisťovňami neplatíme im zbytočne peniaze a aj tak nám všetko zamietaju obráťte sa na túto firmu pán Repcok už vie čo stým !!!s pozdravom Róbert
  Adam
  Adam
  2022-09-07
  Spoločnosť AIDER a pána Repčoka môžem len a len odporučiť. Na poskytnutých službách najviac oceňujem vysokú úroveň odbornosti, osobný prístup a promptné vybavenie.
 • Služba opravy vozidiel je novo pridanou službou do nášho portfólia, ktorú už využili viacerí klienti, no pozitívne referencie sa získavajú ťažšie, ako tie negatívne.

  Ste našim spokojným (alebo aj nespokojným zákazníkom), ktorý využil opravu svojho vozidla? Pridajte referenciu jedným zo štyroch spôsobov.

PRIDAŤ SKÚSENOSŤ

 • Pridajte svoju skúsenosť priamo na našu facebook stránku a pomôžte tým ostatným ľuďom.

  Prejdite na moju Facebook stránku a kliknite na „Vytvoriť príspevok“

  Za vašu referenciu vopred ďakujeme


 • Dajte nám vedieť, ako ste boli spokojný s našimi službami.

  Napíšte nám mail na juraj.repcok@aider.sk alebo si vyberte inú možnosť uverejnenia referencie.

  Vopred ďakujeme

 • O svoju skúsenosť sa môžete podeliť aj prostredníctvom Google. Pomôžete tým aj ostatným ľuďom v rozhodovaní, či využijú našu službu.
  Za vašu referenciu vopred ďakujeme.

Ste našim spokojným zákazníkom, prípadne máte návrhy na zlepšenie našich dodávaných služieb ?

Podeľte sa s ostatnými o svoje skúsenosti.

Aj vaše hodnotenie prispeje k rozhodovaniu ostatných osôb, či zveria prípad do našich rúk

Juraj Repčok, konateľ
// Bing