Deprecated: Funkcia Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag sa od verzie Yoast SEO 20.5 nepoužíva a nie je dostupná žiadna alternatíva. in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-includes/functions.php on line 5391
Ukážka prác z našich zmluvných servisov - AIDER

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/6/7/67743c36-5636-4036-bde3-cb64e3890642/aider.sk/sub/autoservis/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vc-shortcode-autoloader.php on line 64

UKÁŽKA PRÁC
Z NAŠICH ZMLUVNÝCH SERVISOV

Využite služby našich servisov a oprava vášho auta bude pre vás úplne bez starostí, všetko totiž vyriešime za vás a ušetríme váš čas aj peniaze!
My sa postaráme o komunikáciu s poisťovňou PZP vinníka a náklady na opravu vášho vozidla si doriešime s poisťovňou na vlastnú zodpovednosť.
Stačí ak nám odovzdáte iba správu o nehode a kľúče od vozidla.

Naše servisy používajú pri opravách len originálne náhradné diely a kvalitný materiál a vďaka tomu, všetko sedí ako pred poistnou udalosťou.
Vozidlo vám odovzdáme ako nové – veď posúďte sami podľa fotiek opráv PRED a PO.

VOLKSWAGEN

Majiteľ investoval do auta veľa času, energie a peňazí, aby zostalo v dobrom technickom stave. Mal k autu silný citový vzťah. Žiaľ, jedného dňa mu iný účastník premávky spôsobil nemalú škodu.

PZP poisťovňa mu neodporučila vozidlo opravovať, nakoľko usúdila, že náklady na opravu by presiahli hodnotu auta. Majiteľovi vyplatila necelých 3000 EUR, aby si zaobstaral nové vozidlo. Hodnota vozidla bola však vypočítaná až na 6500 EUR.

Nakoniec sa nám podarilo od poisťovne získať vyše 7300 EUR.
Majiteľovi sme auto opravili, poskytli mu náhradné vozidlo počas doby opravy a celú vec s poisťovňou doriešili sami na vlastné náklady.

DÁCIA

Poškodená osoba mala k svojmu autu veľmi blízky citový vzťah. Žiaľ, jedného dňa došlo k nehode na Orave, ďaleko od domova poškodenej osoby. Vozidlo bolo odtiahnuté do autorizovaného servisu na Orave, kde poškodenie vyhodnotili ako totálnu škodu.Našťastie, poškodená osoba neváhala a spojila sa s nami.

Vozidlo sme dotiahli z druhej strany republiky k nám do servisu, opravili ho, pripravili všetky potrebné papiere do poisťovne, priviezli opravené auto zákazníkovi a odovzdali mu kľúče.

Zákazníkovi odľahlo, že sa nám podarilo zachrániť auto pred totálnou škodou. Navyše ho to nestálo ani cent.

PEUGEOT

Aj napriek tomu, že sa jednalo o pomerne malú škodu za pár stoviek eur, ktorá mohla byť odstránená do dvoch dní, poisťovňa celý proces likvidácie poistnej udalosti natiahla až na tri týždne.

Chyba bola na strane poisťovne, ktorá nedokázala poslať technika, aby škodu zdokumentoval, bez čoho poisťovňa nebola schopná preplatiť náklady na opravu.
Poškodený sa tak obrátil na nás.

Vozidlo sme odtiahli, poškodenému požičali náhradné, vyriešili kompletnú dokumentáciu pre poisťovňu a po oprave odovzdali poškodenému opravené vozidlo, ktorý bol nadmieru spokojný. Poistné plnenie sme si vyriešili my s poisťovňou na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

OBJEDNAŤ OPRAVU VOZIDLA


// Bing